Sitemizi beğendiniz mi?


Sponsorlu Bağlantılar

Arapça Türkçe Cümle Çeviri
makine çevirisi, online tercüme

   
  Çevrilecek metni buraya yazın:
>>     Yer değiştir
Çeviri sonucunu panoya kopyala Çeviri sonucu:


çeviri sistemi yükleniyor
Çeviri sistemi yükleniyor... Lütfen bekleyin.

Eğer bu metni 20 saniyeden daha uzun zamandır görüyorsanız lütfen biraz bekleyip sayfayı yenileyiniz.


En çok çeviri yapılan diller

Arapça dilinden Türkçe diline cümle çevirisi yapabilirsiniz. Servisimiz ücretsiz, hızlı ve kalitelidir. Metin girme kutusunun yanındaki Arapça Klavyeyi kullanarak Arapça yazabilir ve Arapça Türkçe ya da Arapça İngilizce çeviri yapabilirsiniz. Çeviri bilgisayar programı tarafından yağıldığından, bazı hatalar oluşabilir. Eğer çeviri sonuçlarının doğruluğu önemli ise lütfen bir tercüman ile irtibat kurunuz.

Arapça Hakkında Bilgi

Arapça, Hami-Sami Dilleri Ailesi'nin Sami kolundan bir dildir. Standart/Fasih Arapça olarak kabul edilen dil Kur'an'ın dilidir. Kur'an Arapça olması nedeniyle Arap dili İslâm dininde özel bir yeri vardır. Arap dili alfabesinde 28 harf bulunur. Arap yazısı sağdan sola doğru yazılır. Harflerin tümü sessizdir.

 

 


 
powered by          
Microsoft

Sitemizde hemen çevirme vardır. ispanyolca türkçe cümle çeviri, cümle çeviri, ingilizceden çeviri, ingilizce metin çevirisi, online çeviri işlemlerini çok rahat bir şekilde yapabilirsiniz. Sitemiz, Almanca, Fransızca, İspanyolca, Rusça, Arapça, İtalyanca gibi birçok dili desteklemektedir. güzel sözlük, bing, microsoft çeviri, ingilizce ödevi, ingilizce eğitimi, Türkçe İngilizce sözlük, çeviri Türkçeye konularında web sitemiz sizin birinci yardımcınız olacaktır. 

Hem ingilizce kursu alıp hem de sitemizde, web çeviri, ingilizce türkçe online çeviri yaparak ingilizcenizi çok daha hızlı geliştirebilirsiniz. Türkçe cümleyi ing çevir gibi kısaltmalar çeviri sırasında hatalı sonuçlar almanıza neden olabilir. Sitemiz Anında çeviriyi destekler. İngilizce cümleyi Türkçeye çevirme, ingilizce ödev sitesi, yabancı dil eğitim amaçları için sitemiz biçilmiş kaftandır.