Sitemizi beğendiniz mi?


Sponsorlu Bağlantılar

Türkçe İngilizce Cümle Çeviri
makine çevirisi, online tercüme

   
  Çevrilecek metni buraya yazın:
>>     Yer değiştir
Çeviri sonucunu panoya kopyala Çeviri sonucu:


çeviri sistemi yükleniyor
Çeviri sistemi yükleniyor... Lütfen bekleyin.

Eğer bu metni 20 saniyeden daha uzun zamandır görüyorsanız lütfen biraz bekleyip sayfayı yenileyiniz.


En çok çeviri yapılan dillerSık kullanılanlara ekle Sık kullanılanlara ekle

Sitemizi beğendiyseniz Lütfen +1'e tıklayın.

Türkçe İngilizce dilleri arasında cümle ve metin çevirisi tercümesi yapabilirsiniz. Ücretsiz, online, kaliteli, hızlı ve bedava cümle çeviri. İngilizceden türkçeye tercümelerrinizde herhangi bir sınırlama bulunmamaktadır. Dilediğiniz uzunlukta metni girip çeviri yapabilirsiniz. Online Çeviri, program tarafından yapılmaktadır. Çeviri sonuçlarında meydana gelebilecek aksaklıklardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Elde ettiğiniz İngilizce çeviri sonuçlarını bir tercümana kontrol ettiriniz.

 

 


 
powered by          
Microsoft

Sitemizde hemen çevirme vardır. ispanyolca türkçe cümle çeviri, cümle çeviri, ingilizceden çeviri, ingilizce metin çevirisi, online çeviri işlemlerini çok rahat bir şekilde yapabilirsiniz. Sitemiz, Almanca, Fransızca, İspanyolca, Rusça, Arapça, İtalyanca gibi birçok dili desteklemektedir. güzel sözlük, bing, microsoft çeviri, ingilizce ödevi, ingilizce eğitimi, Türkçe İngilizce sözlük, çeviri İngilizceya konularında web sitemiz sizin birinci yardımcınız olacaktır. 

Hem ingilizce kursu alıp hem de sitemizde, web çeviri, ingilizce türkçe online çeviri yaparak ingilizcenizi çok daha hızlı geliştirebilirsiniz. Türkçe cümleyi ing çevir gibi kısaltmalar çeviri sırasında hatalı sonuçlar almanıza neden olabilir. Sitemiz Anında çeviriyi destekler. İngilizce cümleyi Türkçeye çevirme, ingilizce ödev sitesi, yabancı dil eğitim amaçları için sitemiz biçilmiş kaftandır.