Sitemizi beğendiniz mi?


Sponsorlu Bağlantılar

İspanyolca Türkçe Cümle Çeviri
makine çevirisi, online tercüme

   
  Çevrilecek metni buraya yazın:
>>     Yer değiştir
Çeviri sonucunu panoya kopyala Çeviri sonucu:


çeviri sistemi yükleniyor
Çeviri sistemi yükleniyor... Lütfen bekleyin.

Eğer bu metni 20 saniyeden daha uzun zamandır görüyorsanız lütfen biraz bekleyip sayfayı yenileyiniz.


En çok çeviri yapılan diller

İspanyolca dilinden Türkçe diline ve diğer 51 dil arasında süper bir hızla cümle,metin,paragraf çevirisi yapabilirsiniz. Ücretsiz olarak yararlanacığınız sitemizde ayni zamanda sohbet de edebilirsiniz. İspanyol arkadaşlarınızın yazdığı cümleleri burada türkçeye çevirerek ne demek istediklerini çat pat anlayabilirsiniz. Eğer görüştüğünüz kişi ile çok ciddi bir meselede konuşuyorsanız mutlaka yanınızda bir tercüman bulundurunuz.

İspanyolca Hakkında Kısa Bilgi

İspanyolca, en çok konuşulan dördüncü dildir dünyada. Yaklaşık 610 milyon kişi tarafından konuşulmaktadır. Bunlardan gene yaklaşık 460 milyon kişinin ana dilidir.

İspanyolca Sayılar:1-Uno,2-Dos,3-Tres,4-Cuatro,5-Cinco,6-Seis,7-Siete,8-Ocho,9-Nueve,10-Diez
İspanyolca Günler:Pazartesi-Lunes, Salı-Martes, Çarşamba-Miércoles, Perşembe-Jueves, Cuma-Viernes, Cumartesi-Sábado, Pazar-Domingo

 

 


 
powered by          
Microsoft

Sitemizde hemen çevirme vardır. ispanyolca türkçe cümle çeviri, cümle çeviri, ingilizceden çeviri, ingilizce metin çevirisi, online çeviri işlemlerini çok rahat bir şekilde yapabilirsiniz. Sitemiz, Almanca, Fransızca, İspanyolca, Rusça, Arapça, İtalyanca gibi birçok dili desteklemektedir. güzel sözlük, bing, microsoft çeviri, ingilizce ödevi, ingilizce eğitimi, Türkçe İngilizce sözlük, çeviri Türkçeye konularında web sitemiz sizin birinci yardımcınız olacaktır. 

Hem ingilizce kursu alıp hem de sitemizde, web çeviri, ingilizce türkçe online çeviri yaparak ingilizcenizi çok daha hızlı geliştirebilirsiniz. Türkçe cümleyi ing çevir gibi kısaltmalar çeviri sırasında hatalı sonuçlar almanıza neden olabilir. Sitemiz Anında çeviriyi destekler. İngilizce cümleyi Türkçeye çevirme, ingilizce ödev sitesi, yabancı dil eğitim amaçları için sitemiz biçilmiş kaftandır.