Gizlilik Politikası

Google Adsense için

 

Bu Gizlilik Politikası, bize verdiğiniz bilgilerin ingilizce-turkce-ceviri.net tarafından ne şekilde kullanılıp korunduğunu anlamanız amacıyla hazırlanmıştır. ingilizce-turkce-ceviri.net, bize verdiğiniz bilgileri genel olarak istatistiksel veriler elde etmek amacıyla kullanmaktadır.

ingilizce-turkce-ceviri.net üzerinde gezinirken ve yorum yaparken, kendinize ait bazı bilgileri bizimlede paylaşmış oluyorsunuz. ingilizce-turkce-ceviri.net üzerinde sizinle ilgili olarak toplanan hiçbir bilgi, hiçbir surette üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır, emin olabilirsiniz. Ayrıca ingilizce-turkce-ceviri.net, kullanıcıların bilgi ve isteği dışında hiçbir kişisel bilgiyi toplamayacaktır.

ingilizce-turkce-ceviri.net, yorumlarınızda ve iletişim için kullandığınız e-mail adresinizi kesinlikle istenmeyen mail gönderimi yapmak için kullanmayacaktır. ingilizce-turkce-ceviri.net yazılara ve ya yorumlara e-posta adresiniz ile abone olmuş iseniz Gizlilik Politikasına aykırı olmayacak şekilde bildirici e-postalar gönderilebilir.

ingilizce-turkce-ceviri.net, gerekli görüldüğünde işbu Gizlilik Politikası’nin hükümlerini değiştirme hakkını saklı tutmaktadır. Yapılan değişiklikleri yine bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

ingilizce-turkce-ceviri.net’u kullanarak ve yorum yaparak, Gizlilik Politikası’ni kabul ettiğinizi ifade etmiş olursunuz. Gizlilik Politikası ile ilgili sorularınızı iletişim formundan bizlere iletebilirsiniz.