Kullanım Şartları

ingilizce-turkce-ceviri.net kullanım şartları


ingilizce-turkce-ceviri.net
sadece bilgilendirme amacı taşımaktadır. Bu Web sitesine giriş yapmak ve kullanmak suretiyle bu sayfadaki Kullanım Koşullarını okumuş, idrak etmiş ve kabul etmiş sayılmaktasınız. ingilizce-turkce-ceviri.net, bu Web sitesini ya da Web sitesinin kullanım koşullarını önceden haber vermeden değiştirme hakkını saklı tutar. Zaten önceden haber vermemiz de imkansız. Birileri uydurmuş, biz de benzer şekilde yazıyoruz işte.

Suçlamaları reddediyoruz

ingilizce-turkce-ceviri.net bu Web sitesinin çalışması, içerdiği bilgilerin, resimlerin işlevine dair doğrudan veya dolaylı olarak herhangi bir beyan veya taahhütte bulunmadı bulunmayacaktırda. Web sitemizi kullanan ziyaretçi bunu kabul etmiş sayılır.

ingilizce-turkce-ceviri.net, içeriğinde virüs ya da zararlı bileşenler taşımadığını garanti eder. Doğrudan, dolaylı, tevafuki veya sonuç itibarıyla sitemizden dolayı bilgisayarınızda ya da ağ sisteminzde bir hasar gelmesi mümkün değildir. Gene de bir hayvanın sitemizi hack edip içine virüs ya da kötü amaçlı bir yazılım atması olasılığına karşı, Web sitemizden dolayı bilgisayarınızda meydana gelebilecek aksaklıklardan ingilizce-turkce-ceviri.net sorumlu değildir.

Bu Web Sitesinden bağlantı verilen siteler

Bu Web sitesinden bağlantı verilmiş web siteleri ile herhangi bir ilişkimiz bulunmamaktadır. Bağlantı verdiğimiz web sitelerinin işlediği suçlardan sitemizin tasarımcıları sorumlu değildir. Şunu da bilmenizi isteriz ki bağlantı verdiğimiz siteler yararlı sitelerdir.

Yetkili Mahkeme

Bu koşullar Türkiye Cumhuriyeti kanunları gereğince yorumlanır ve yürütülür. Okuyan ters anlamazsa sorun yok. Buradaki yazıların kanuni olarak birşey ifade edip etmediğini bilmiyoruz. Ettiğini farzederek yazıyoruz. Bu Web sitesinin kullanımıyla ilgili bir sıkıntı yaşarsanız lütfen iletişim sayfamızdan bize yazın. Boşu boşuna kendinizi yorup, Türkiye Cumhuriyeti İstanbul mahkemelerine falan gitmeyin.