Sitemizi beğendiniz mi?


Sponsorlu Bağlantılar

Almanca Türkçe Cümle Çeviri
makine çevirisi, online tercüme

   
  Çevrilecek metni buraya yazın:
>>     Yer değiştir
Çeviri sonucunu panoya kopyala Çeviri sonucu:


çeviri sistemi yükleniyor
Çeviri sistemi yükleniyor... Lütfen bekleyin.

Eğer bu metni 20 saniyeden daha uzun zamandır görüyorsanız lütfen biraz bekleyip sayfayı yenileyiniz.


En çok çeviri yapılan diller

Almanca Türkçe cümle ve metin çeviri. Almanca Türkçe sözlük indirmeden çeviri yapın. Almanca dilini ingilizce diline tercüme edebilir ya da sözlük olarak kullanabilirsiniz. Almanca türkçe çeviri çok kullanılan bir çevrimiçi tercüme aracıdır. Almanca türkçe cümle çeviri kaliteli ve hızlıdır. Almanca türkçe sözlük çevirisi yapmak için metni girin ve tercüme et butonuna tıklayın. Çeviri sonucunu hemen aşağıda görebilirsiniz.

Almanca hakkında bilgi:

Almanca, Avrupa Birliği'nin resmî dillerinden biridir. Özellikle Almanya, Avusturya, Lüksemburg, İsviçre, Lihtenştayn'nin büyük bölümü, Belçika'nın doğu kantonları, İtalya'nın Güney Tirol kısmı, Romanya ve Polonya'nın bazı yerleri ve Fransa'nın Alsas-Loren bölgesinde konuşulmaktadır.

 

 


 
powered by          
Microsoft

Sitemizde hemen çevirme vardır. ispanyolca türkçe cümle çeviri, cümle çeviri, ingilizceden çeviri, ingilizce metin çevirisi, online çeviri işlemlerini çok rahat bir şekilde yapabilirsiniz. Sitemiz, Almanca, Fransızca, İspanyolca, Rusça, Arapça, İtalyanca gibi birçok dili desteklemektedir. güzel sözlük, bing, microsoft çeviri, ingilizce ödevi, ingilizce eğitimi, Türkçe İngilizce sözlük, çeviri Türkçeye konularında web sitemiz sizin birinci yardımcınız olacaktır. 

Hem ingilizce kursu alıp hem de sitemizde, web çeviri, ingilizce türkçe online çeviri yaparak ingilizcenizi çok daha hızlı geliştirebilirsiniz. Türkçe cümleyi ing çevir gibi kısaltmalar çeviri sırasında hatalı sonuçlar almanıza neden olabilir. Sitemiz Anında çeviriyi destekler. İngilizce cümleyi Türkçeye çevirme, ingilizce ödev sitesi, yabancı dil eğitim amaçları için sitemiz biçilmiş kaftandır.