Sitemizi beğendiniz mi?


Sponsorlu Bağlantılar

Fransızca Türkçe Cümle Çeviri
makine çevirisi, online tercüme

   
  Çevrilecek metni buraya yazın:
>>     Yer değiştir
Çeviri sonucunu panoya kopyala Çeviri sonucu:


çeviri sistemi yükleniyor
Çeviri sistemi yükleniyor... Lütfen bekleyin.

Eğer bu metni 20 saniyeden daha uzun zamandır görüyorsanız lütfen biraz bekleyip sayfayı yenileyiniz.


En çok çeviri yapılan diller

Fransızca Türkçe cümle çeviri. Dilerseniz Fransızca yazdığınız metinleri yazıyı sese çevirme sayfamızda sesli olarak da dinleyebilirsiniz. Fransızcadan Türkçeye en kaliteli cümle çeviri sitesi. Fransızcadan Türkçeye hemen çeviri yapabilirsiniz. Sayfamızı ayni zamanda Fransızca Türkçe sözlük olarak da kullanabilirsiniz.

Dünya'da yaklaşık 205 milyon insan Fransızca bilmekte ve bunun 130 milyon kadarı Fransızca'yı anadili veya ikinci dili olarak konuşurmaktadır. Ayrıca 53 ülkede 73 milyon insan tarafından da bilinmekte ve zevkle konuşulmaktadır. Başta Fransa olmak üzere Belçika, Kanada, Afrika, İsviçre, Lüksemburg'da konuşulur. Fransızca, 1992'den beri Fransa'nın resmî dilidir.

Fransızca sayılar: 0 - zéro, 1 - un(e),2 - deux,3 - trois,4 - quatre,5 - cinq,6 - six,7 - sept,8 - huit,9 - neuf,10 - dix

Fransızca birkaç kelime ve anlamı: Merhaba: Bonjour, Evet: Oui, Teşekkürler: Merci, Ne kadar?: Combien?

 

 


 
powered by          
Microsoft

Sitemizde hemen çevirme vardır. ispanyolca türkçe cümle çeviri, cümle çeviri, ingilizceden çeviri, ingilizce metin çevirisi, online çeviri işlemlerini çok rahat bir şekilde yapabilirsiniz. Sitemiz, Almanca, Fransızca, İspanyolca, Rusça, Arapça, İtalyanca gibi birçok dili desteklemektedir. güzel sözlük, bing, microsoft çeviri, ingilizce ödevi, ingilizce eğitimi, Türkçe İngilizce sözlük, çeviri Türkçeye konularında web sitemiz sizin birinci yardımcınız olacaktır. 

Hem ingilizce kursu alıp hem de sitemizde, web çeviri, ingilizce türkçe online çeviri yaparak ingilizcenizi çok daha hızlı geliştirebilirsiniz. Türkçe cümleyi ing çevir gibi kısaltmalar çeviri sırasında hatalı sonuçlar almanıza neden olabilir. Sitemiz Anında çeviriyi destekler. İngilizce cümleyi Türkçeye çevirme, ingilizce ödev sitesi, yabancı dil eğitim amaçları için sitemiz biçilmiş kaftandır.