Sitemizi beğendiniz mi?


Sponsorlu Bağlantılar

Hemen Çevir, Cümle Çevir
makine çevirisi, online tercüme

   
  Çevrilecek metni buraya yazın:
>>     Yer değiştir
Çeviri sonucunu panoya kopyala Çeviri sonucu:


çeviri sistemi yükleniyor
Çeviri sistemi yükleniyor... Lütfen bekleyin.

Eğer bu metni 20 saniyeden daha uzun zamandır görüyorsanız lütfen biraz bekleyip sayfayı yenileyiniz.


En çok çeviri yapılan diller

İngilizce ve Türkçe dilleri arasında hemen cümle çevirisi yapabilirsiniz. Hemen çevirme sistemimiz çok hızlıdır. Hemen cümle çevirme işlemi genelde 1 saniyeden daha az sürer. Metin çeviri yaparken sistemin bir bilgisayar programı tarafından yanıtlandığını ve bazı hataların oluşabileceğini lütfen aklınızdan çıkarmayın. Sitemizin altyapısı Microsoft'tur. İngiltere, Almanya ya da İsviçre'deki yeni tanıştığınız bir ecnebi ile web sitemizi kullanarak konuşabilirsiniz.

 

 


 
powered by          
Microsoft

Sitemizde hemen çevirme vardır. ispanyolca türkçe cümle çeviri, cümle çeviri, ingilizceden çeviri, ingilizce metin çevirisi, online çeviri işlemlerini çok rahat bir şekilde yapabilirsiniz. Sitemiz, Almanca, Fransızca, İspanyolca, Rusça, Arapça, İtalyanca gibi birçok dili desteklemektedir. güzel sözlük, bing, microsoft çeviri, ingilizce ödevi, ingilizce eğitimi, Türkçe İngilizce sözlük, çeviri Türkçeye konularında web sitemiz sizin birinci yardımcınız olacaktır. 

Hem ingilizce kursu alıp hem de sitemizde, web çeviri, ingilizce türkçe online çeviri yaparak ingilizcenizi çok daha hızlı geliştirebilirsiniz. Türkçe cümleyi ing çevir gibi kısaltmalar çeviri sırasında hatalı sonuçlar almanıza neden olabilir. Sitemiz Anında çeviriyi destekler. İngilizce cümleyi Türkçeye çevirme, ingilizce ödev sitesi, yabancı dil eğitim amaçları için sitemiz biçilmiş kaftandır.