Sitemizi beğendiniz mi?


Sponsorlu Bağlantılar

İngilizce Türkçe Cümle, Metin Çevirici
makine çevirisi, online tercüme

   
  Çevrilecek metni buraya yazın:
>>     Yer değiştir
Çeviri sonucunu panoya kopyala Çeviri sonucu:


çeviri sistemi yükleniyor
Çeviri sistemi yükleniyor... Lütfen bekleyin.

Eğer bu metni 20 saniyeden daha uzun zamandır görüyorsanız lütfen biraz bekleyip sayfayı yenileyiniz.


En çok çeviri yapılan diller

İngilizce Türkçe cümle çevirisi sayfamıza hoşgeldiniz. İngilizce ticaret, havacılık, iletişim, bilim, eğlence, televizyon, elektronik ve uluslararası siyaset gibi alanlarında egemen uluslararası yardımcı dildir. Bu nedenle çeviri servisimiz işinize çok yarayacaktır. Çevirmek istediğiniz paragrafı girdikten sonra "Tercüme et" butonuna tıklarsınız ve hemen bu butonun altında çeviri sonucunu görebilirsiniz. Çeviri sistemi Google desteklidir ve bilgisayar sistemi tarafından yapılır. Tercüme işlemi bir insan tarafından yapılmadığından sonuçlarda cümle düşüklüğü, anlam bozukluğu olabilir. Tercümeleriniz sizin için önemli ise bir tercüman ile irtibat kurunuz.

Çeviri yaparken dikkat edilmesi gerekenler

Çeviri yaparken özellikle noktalama işaretlerine çok dikkat etmelisiniz. Özel isimleri Büyük harfle yazmalı, cümle sonlarına mutlaka nokta işareti koymalısınız. Gerektiği yerde virgül,gerektiği yerde soru işareti koymayı unutmamalısınız. Cümle kurarken özne yükleme dikkat etmeli, devrik cümle kurmamaya özen göstermelisiniz.

 

 


 
powered by          
Microsoft

Sitemizde hemen çevirme vardır. ispanyolca türkçe cümle çeviri, cümle çeviri, ingilizceden çeviri, ingilizce metin çevirisi, online çeviri işlemlerini çok rahat bir şekilde yapabilirsiniz. Sitemiz, Almanca, Fransızca, İspanyolca, Rusça, Arapça, İtalyanca gibi birçok dili desteklemektedir. güzel sözlük, bing, microsoft çeviri, ingilizce ödevi, ingilizce eğitimi, Türkçe İngilizce sözlük, çeviri Türkçeye konularında web sitemiz sizin birinci yardımcınız olacaktır. 

Hem ingilizce kursu alıp hem de sitemizde, web çeviri, ingilizce türkçe online çeviri yaparak ingilizcenizi çok daha hızlı geliştirebilirsiniz. Türkçe cümleyi ing çevir gibi kısaltmalar çeviri sırasında hatalı sonuçlar almanıza neden olabilir. Sitemiz Anında çeviriyi destekler. İngilizce cümleyi Türkçeye çevirme, ingilizce ödev sitesi, yabancı dil eğitim amaçları için sitemiz biçilmiş kaftandır.