Sitemizi beğendiniz mi?


Sponsorlu Bağlantılar

İtalyanca Türkçe Cümle Çeviri
makine çevirisi, online tercüme

   
  Çevrilecek metni buraya yazın:
>>     Yer değiştir
Çeviri sonucunu panoya kopyala Çeviri sonucu:


çeviri sistemi yükleniyor
Çeviri sistemi yükleniyor... Lütfen bekleyin.

Eğer bu metni 20 saniyeden daha uzun zamandır görüyorsanız lütfen biraz bekleyip sayfayı yenileyiniz.


En çok çeviri yapılan diller

İtalyanca Türkçe cümle çeviri. İtalyanca sözlük sitesi. İtalyanca kelime, metin ve paragrafları çeviri sistemimizi kullanarak istediğiniz dile tercüme edebilirsiniz. Yabancı dil dersi yaparken bu sayfayı hiç kapatmayacağınıza eminiz.

İtalyanca Hakkında Bilgi

İtalyanca (İtaliano), çoğunluğu İtalya ve İsviçre'nin güneyindeki Ticino'da yaşayan 62 milyon kişi tarafından konuşulur. İtalyanca, kelimelerin genel olarak ünlü harfle bitmesi ve keskin vurgularıyla kendine özgü bir yapıya sahiptir ve bu nedenle de dünyanın en güzel dillerinden kabul edilir. İtalyanca'da 21 harf vardır. K, j, w, x ve y harfleri sadece yabancı kelimelerde kullanılır.

 

 


 
powered by          
Microsoft

Sitemizde hemen çevirme vardır. ispanyolca türkçe cümle çeviri, cümle çeviri, ingilizceden çeviri, ingilizce metin çevirisi, online çeviri işlemlerini çok rahat bir şekilde yapabilirsiniz. Sitemiz, Almanca, Fransızca, İspanyolca, Rusça, Arapça, İtalyanca gibi birçok dili desteklemektedir. güzel sözlük, bing, microsoft çeviri, ingilizce ödevi, ingilizce eğitimi, Türkçe İngilizce sözlük, çeviri Türkçeye konularında web sitemiz sizin birinci yardımcınız olacaktır. 

Hem ingilizce kursu alıp hem de sitemizde, web çeviri, ingilizce türkçe online çeviri yaparak ingilizcenizi çok daha hızlı geliştirebilirsiniz. Türkçe cümleyi ing çevir gibi kısaltmalar çeviri sırasında hatalı sonuçlar almanıza neden olabilir. Sitemiz Anında çeviriyi destekler. İngilizce cümleyi Türkçeye çevirme, ingilizce ödev sitesi, yabancı dil eğitim amaçları için sitemiz biçilmiş kaftandır.