Sitemizi beğendiniz mi?


Sponsorlu Bağlantılar

Japonca Türkçe Cümle Çeviri
makine çevirisi, online tercüme

   
  Çevrilecek metni buraya yazın:
>>     Yer değiştir
Çeviri sonucunu panoya kopyala Çeviri sonucu:


çeviri sistemi yükleniyor
Çeviri sistemi yükleniyor... Lütfen bekleyin.

Eğer bu metni 20 saniyeden daha uzun zamandır görüyorsanız lütfen biraz bekleyip sayfayı yenileyiniz.


En çok çeviri yapılan diller

Japonca dilinden Türkçe diline cümle çevirisi yapabilirsiniz. Servisimiz parasızdır. :) Metin girme kutusunun hemen sağ tarafındaki Japonca Klavyeyi kullanarak Japonca yazabilir ve Japonca Türkçe çeviri yapabilirsiniz. Çevirinin bir bilgisayar programı tarafından yapılır. Çevirilerin çoğu tam olarak doğru değildir. Ancak genel bilgi verir. Ciddi bir çeviri yapacaksanız Japonca bilen bir tercüman bulmalısınız.

Japonca Hakkında Bilgi

Japonca, 135 milyonundan fazla kişi tarafından konuşulmaktadır. Genel olarak Japonya'daki insanlar ve Japon göçmenler tarafından konuşulur. Japonya, Singapur, Palau, Tayvan, Brezilya, ABD, Guam, Avustralya, Filipinler, Papua Yeni Gine, Marshall Adaları, Kuzey Kore, Güney Kore, Peru ülkelerinde konuşulur.

 

 


 
powered by          
Microsoft

Sitemizde hemen çevirme vardır. ispanyolca türkçe cümle çeviri, cümle çeviri, ingilizceden çeviri, ingilizce metin çevirisi, online çeviri işlemlerini çok rahat bir şekilde yapabilirsiniz. Sitemiz, Almanca, Fransızca, İspanyolca, Rusça, Arapça, İtalyanca gibi birçok dili desteklemektedir. güzel sözlük, bing, microsoft çeviri, ingilizce ödevi, ingilizce eğitimi, Türkçe İngilizce sözlük, çeviri Türkçeye konularında web sitemiz sizin birinci yardımcınız olacaktır. 

Hem ingilizce kursu alıp hem de sitemizde, web çeviri, ingilizce türkçe online çeviri yaparak ingilizcenizi çok daha hızlı geliştirebilirsiniz. Türkçe cümleyi ing çevir gibi kısaltmalar çeviri sırasında hatalı sonuçlar almanıza neden olabilir. Sitemiz Anında çeviriyi destekler. İngilizce cümleyi Türkçeye çevirme, ingilizce ödev sitesi, yabancı dil eğitim amaçları için sitemiz biçilmiş kaftandır.