Sitemizi beğendiniz mi?


Sponsorlu Bağlantılar

Yunanca Türkçe Cümle Çeviri
makine çevirisi, online tercüme

   
  Çevrilecek metni buraya yazın:
>>     Yer değiştir
Çeviri sonucunu panoya kopyala Çeviri sonucu:


çeviri sistemi yükleniyor
Çeviri sistemi yükleniyor... Lütfen bekleyin.

Eğer bu metni 20 saniyeden daha uzun zamandır görüyorsanız lütfen biraz bekleyip sayfayı yenileyiniz.


En çok çeviri yapılan diller

Yunanca dilinden Türkçe diline cümle çevirisi yapabilirsiniz. Servisimiz beleş olup ücret talep etmemekteyiz. Metin girme kutusunun yanındaki Sanal Klavyeyi kullanarak Yunanca yazabilir ve Yunanca Türkçe çeviri yapabilirsiniz. Çevirinin bir bilgisayar programı tarafından yağıldığını lütfen aklınızdan çıkarmayın. Çeviri sonuçları sadece fikir vermesi içindir. Gerçek tercümenin yerini tutmaz.

Yunanca Hakkında Bilgi

Yunanca, Yunanistan ve Kıbrıs Cumhuriyeti'nin resmî dilidir. Konuşan kişi sayısı 14 milyon kadardır.

Yunanca Sayılar ve Okunuşları:0: μηδέν (Miden)1: ένα (Ena),2: δύο (Ḍio),3: τρία (Tria),4: τέσσερα (Tesera),5: πέντε (Pende),6: έξι (Eksi),7: εφτά ((Efta(Epta)),8: οχτώ (Oħto),9: εννιά ((Enea(Enya)),10: δέκα (Ḍeka)

 

 


 
powered by          
Microsoft

Sitemizde hemen çevirme vardır. ispanyolca türkçe cümle çeviri, cümle çeviri, ingilizceden çeviri, ingilizce metin çevirisi, online çeviri işlemlerini çok rahat bir şekilde yapabilirsiniz. Sitemiz, Almanca, Fransızca, İspanyolca, Rusça, Arapça, İtalyanca gibi birçok dili desteklemektedir. güzel sözlük, bing, microsoft çeviri, ingilizce ödevi, ingilizce eğitimi, Türkçe İngilizce sözlük, çeviri Türkçeye konularında web sitemiz sizin birinci yardımcınız olacaktır. 

Hem ingilizce kursu alıp hem de sitemizde, web çeviri, ingilizce türkçe online çeviri yaparak ingilizcenizi çok daha hızlı geliştirebilirsiniz. Türkçe cümleyi ing çevir gibi kısaltmalar çeviri sırasında hatalı sonuçlar almanıza neden olabilir. Sitemiz Anında çeviriyi destekler. İngilizce cümleyi Türkçeye çevirme, ingilizce ödev sitesi, yabancı dil eğitim amaçları için sitemiz biçilmiş kaftandır.